Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Skierniewicach

Nie możesz się zalogować?

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

Witamy na stronie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach.

a

SPRAWOZDANIE FINANSOWE POWIATOWEGO CENTRUM POMOCY RODZINIE W SKIERNIEWICACH ZA 2019 ROK JEST OPUBLIKOWANE W BIP STAROSTWA POWIATOWEGO W SKIERNIEWICACH W ZAKŁADCE BUDŻET

a

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne
rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego

W dniu 17.12.2019 roku w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się coroczne spotkanie Świąteczno-Noworoczne rodzin zastępczych z terenu powiatu skierniewickiego, zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach.
Spotkania rodzin zastępczych z pracownikami PCPR oraz władzami Powiatu w okresie Świąt Bożego Narodzenia stały się już tradycją. Spotkania przy wigilijnym stole i dzielenie się opłatkiem, wspólne spędzanie czasu sprzyja wzajemnemu poznaniu się i integracji rodzin zastępczych. W tym roku na czas świątecznego spotkania przygotowano moc atrakcji.
Starosta Skierniewicki Mirosław Belina podziękował zebranym za okazywane serce, włożoną pracę w zabezpieczenie podstawowych potrzeb dzieci i przekazywanie prawidłowych wzorców wychowywanym w rodzinach zastępczych dzieciom. Życzył rodzicom zastępczym dużo wytrwałości i cierpliwości w wychowywaniu dzieci, a dzieciom beztroskiego i szczęśliwego nowego roku pełnego miłości i troskliwości opiekunów oraz dobrych ocen w szkole.
Oprawę artystyczną tegorocznego spotkania przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzybodze. Uczestniczy spotkania obejrzeli w ich wykonaniu piękne Jasełka, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Na tegoroczne spotkanie przybył również Święty Mikołaj z podarunkami dla dzieci.
Tradycyjnie też wszystkie dzieci zostały zaangażowane w świąteczne warsztaty podczas których wykonały bałwanki.
Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania w galerii zdjęć autorstwa Marzeny Lewandowskiej.

Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach
życzą wszystkim rodzinom zastępczym dużo szczęścia, miłości i radości
w Nowym 2020 Roku

ZAPRASZAMY DO GALERII

PODZIĘKOWANIA
Składamy serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom, nauczycielom
- Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kowiesach
- Szkoły Podstawowej im. Józefa Wybickiego w Strzybodze
- Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 im. chor. Józefa Paczkowskiego w Skierniewicach
którzy odpowiedzieli na zainicjowaną przez zastępcze mamy – Panią Izabelę Długosz i Panią Lidię Lewandowską – akcję „SERCE ZA SERCE”. Uczniowie tych szkół zebrali zabawki, artykuły szkolne, kolorowanki i słodycze które znalazły się w przygotowanych dla dzieci z rodzin zastępczych paczkach.
Dziękujemy Państwu Danucie i Markowi Biedrzyckim, którzy przekazali do paczek owoce ze swojego sadu, oraz Panu Wojciechowi Rochalskiemu właścicielowi firmy WOJTPOL z Michowic za przekazanie ciast na przygotowanie poczęstunku podczas Świątecznego spotkania rodzin zastępczych.

Kierownik i Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach
oraz rodziny zastępcze funkcjonujące na terenie Powiatu Skierniewickiego