Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Skierniewicach

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU w zakresie szkoleń zawodowych

Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie szkoleń zawodowych oraz szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym Aktywni. Miejsce realizacji zamówienia: Skierniewice lub na terenie powiatu, nie dalej niż w miejscowości położonej 25 kilometrów w obrębie Skierniewic. Zadanie częściowe nr III dla grupy 10 osób i zadanie częściowe nr IV dla wszystkich osób zostanie zorganizowane w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach, z uwagi na fakt, iż wynajem tej Sali stanowi wkład własny powiatu w realizację projektu
Numer ogłoszenia: 127050 - 2011; data zamieszczenia: 24.05.2011
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU w zakresie szkoleń zawodowych
SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Fundacja Dar dla potrzebujących zapraszają na konferencję

NewsyW związku z Dniem Rodzicielstwa Zastępczego Poseł na Sejm RP Robert Telus oraz Fundacja Dar dla potrzebujących zapraszają na konferencję Rola Rodziny w społeczeństwie

Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2011 r. w Miejskim Domu Kultury w Opocznie ul. Biernackiego 4, godz. 11.00.

W programie prelekcje:
- Rola rodziny w społeczeństwie – ks. Kazimierz Kurek
- Jak wspierać ojców w rodzinach zastępczych? – dr Dariusz Cupiał
- Współczesne zagrożenia rozwojowe dzieci i młodzieży – dr Izabela Budzyńska-Jewtuch
- Zagadnienia dotyczące ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej – Alina Wiśniewska dyr. Departamentu Polityki Rodzinnej MPiPS


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach dysponuje trzema Zaproszeniami na konferencję. Osoby chętne do udziału w konferencji prosimy o kontakt.

Konferencja pod hasłem Pamiętaj dajesz przykład

NewsyKonferencja pod hasłem Pamiętaj dajesz przykład


W dniu 26 maja 2011 roku w Łęczycy po raz trzeci odbędą się Wojewódzkie Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego organizowane przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy pod patronatem honorowym Marszałaka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia.


Na tegoroczne Obchody składają się Konferencja pod hasłem Pamiętaj dajesz przykład oraz Wojewódzka Impreza Kulturalna Rodzin Zastępczych.

Celem tych spotkań jest promowanie rodzicielstwa zastępczego, dającego dzieciom możliwość warastania w kochającej, wychowującej, kształcącej, uczącej dziecko wszystkich ważnych życiowo zachowań – rodzinie.

Do udziału w Obchodach zapraszamy rodziny zastępcze z terenu Powiatu Skierniewickiego.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

NewsyOgłoszenie o udzieleniu zamówienia


Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie szkoleń zawodowych oraz szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym Aktywni. Miejsce realizacji zamówienia: Skierniewice lub na terenie powiatu, nie dalej niż w miejscowości położonej 25 kilometrów w obrębie Skierniewic. Zadanie częściowe nr IX dla grupy 10 osób i zadanie częściowe nr X dla wszystkich osób zostanie zorganizowane w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach, z uwagi na fakt, iż wynajem tej Sali stanowi wkład własny powiatu w realizację projektu

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Zapytanie ofertowe 17-05-2011

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]Zapytanie ofertoweW związku z realizacją projektu „AKTYWNI” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet VII Poddziałanie 7.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach występuje z zapytaniem ofertowym, dotyczącym zakupu, dostarczenia i obsługi w dn. 17.06.2011r. do godz. 10.30, do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach ul. Konstytucji 3-go maja 6, pokój nr 32/34, w związku ze spotkaniem integracyjnym dla wszystkich uczestników projektu z mieszkańcami powiatu w Dniu Światowego Dnia Inwalidy w godz. 12.00-17.00:

Lp. Nazwa artykułu Sztuk/kilogramów Cena brutto

1. Pączki z nadzieniem 150 szt.
2. Rogaliki nadziewane kremem toffi - pakowane 50szt.
3. Rożki francuskie z nadzieniem jabłkowym lub budyniowym pakowane 50szt.
5. Bułki przykrywane pakowane z wędliną, serem, warzywami 200szt.
6. Kruche ciasta z marmoladą, nadzieniem z kokosem, śmietankowym, kakaowym, wafelki 10kg
7. Czekolady z orzechami laskowymi 100szt.
8. Cukierki czekoladowe w papierkach (mieszanka czekoladowa) 10kg
9. Batony z orzechami i karmelem 100szt.
10. Batony typu wafelki w czekoladzie ciemniej i białej o smaku toffi, kokosowym, kakaowym 100szt.
11. Soczki o poj. 0,2 ze słomką - różne smaki 300szt
12. Woda mineralna niegazowana o poj. 0,5 150szt
13. Owoce - winogrona 10kg
14. Owoce - banany 10 kg
15. Owoce - mandarynki 5kg
16. Owoce - kiwi 5kg
17. Kawa mielona Jacobs Kornung lub równoważna 2kg
18. Kawa rozpuszczalna Nascafe Gold lub równoważna 1 kg
19. Cukier 2 kg
20. Herbata expresowa czarna 200 szt.
21. Kubki jednorazowe do gorącego napoju – do obsługi 300 szt.
22. Łyżeczki jednorazowe 300szt.
23. Talerzyki jednorazowe 200szt.
24. Serwetki jednorazowe 200szt.


Uwaga!

Oferty w formie pisemnej należy składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach, ul. Konstytucji 3-go Maja 6, 96-100 Skierniewice w pokoju nr 32, 34 lub pocztą elektroniczną na adres: efspcpr@powiat-skierniewice.pl. Oferty prosimy nadsyłać do dnia
26.05.2011 r.
II. Kryteria oceny oferty:

Kryterium oceny oferty stanowi cena – 100%

III. Uwagi.

Z Wykonawcą , który zaoferuje najniższą cenę na cały przedmiot zamówienia zostanie zawarta umowa pisemna.Za realizację zamówienia Zamawiający zapłaci na podstawie faktury, przelewem w terminie 14 dni od dnia doręczenia faktury. Zamawiający uzgodni z Wykonawcą , po wyborze oferty , szczegółowy asortyment objęty zamówieniem.

Informacja o unieważnieniu postępowania o zamówienie publiczne

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]Nasz znak: PCPR.EFS.3431/2-18/2011 Skierniewice, dnia 16.05.2011 r.

Informacja o unieważnieniu postępowania o zamówienie publiczne pod nazwą „ Usługi w zakresie szkoleń dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym Aktywni ”
Działając na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 1 i pkt 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U z 2007 r. Nr 223, poz. 1655 z późn. zm.) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach jako zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pod nazwą: „Usługi w zakresie szkoleń zawodowych oraz szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym AKTYWNI”, w zadaniach częściowych nr II, V, IX i X

Zadanie częściowe nr II - rodzaj szkolenia:
2. Kurs/szkolenie pracownik administracyjno-biurowy z rozszerzonym kursem komputerowym – dla 2 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 140. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr V - rodzaj szkolenia:
5. Kurs ochrony osób i mienia – dla 4 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 245. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr IX - rodzaj szkolenia:
9. Kurs małej przedsiębiorczości związany z gospodarowaniem budżetem domowym i firmowym – dla 1 grupy 10 osób - szkolenie odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Liczba godzin - 20 godzin zajęć dla grupy (godzina zajęć 60 min). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr X - rodzaj szkolenia:
10 Trening grupowy kompetencji psychospołecznych – dla 2 grup: 1 grupa 16 osób, 2 grupa 15 osób. Szkolenie odbywać się będzie w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Liczba godzin – 15 godzin zajęć dla każdej grupy – 5 spotkań po 3 godziny (godzina zajęć 60 min). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.

Uzasadnienie faktyczne i prawnePrzedmiotem ww. postępowania o zamówienie publiczne były usługi w zakresie szkoleń zawodowych oraz szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym AKTYWNI . Zamówienie obejmowało wykonanie usług w zakresie zorganizowania 10 rodzajów szkoleń. Zamawiający dopuścił składanie ofert częściowych obejmujących wykonanie części zamówienia, przy czym każda część obejmowała konkretny rodzaj szkolenia tj.
Zadanie częściowe nr I - rodzaj szkolenia:
1. Kurs/szkolenie rachunkowość dla samodzielnych księgowych z obsługa komputera i programów komputerowo-księgowych – dla 1 osoby. Liczba godzin – 150 (teoria i praktyka). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr II - rodzaj szkolenia:
2. Kurs/szkolenie pracownik administracyjno-biurowy z rozszerzonym kursem komputerowym – dla 2 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 140. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr III - rodzaj szkolenia:
3. Kurs/szkolenie kosmetyka i wizaż I i II stopnia, uprawniający do podjęcia zatrudnienia – dla 5 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 140 godz. I stopień i 140 godz. – II stopień. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Kurs kosmetyka i wizaż II stopnia, uprawniający do podjęcia zatrudnienia – dla 1 osoby. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 140 godz. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr IV - rodzaj szkolenia:
4. Kurs masażu I i II stopnia – dla 2 osób, uprawniający do podjęcia zatrudnienia. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 160. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr V - rodzaj szkolenia:
5. Kurs ochrony osób i mienia – dla 4 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 245. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.


Zadanie częściowe nr VI - rodzaj szkolenia:
6. Kurs prawa jazdy kategorii B – dla 2 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 30 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin (godzina jazdy 60 min.) zajęć praktycznych. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr VII - rodzaj szkolenia:
7. Kurs prawa jazdy kategorii C – dla 1 osoby. Liczba godzin – 20 godzin zajęć teoretycznych i 30 godzin (godzina jazdy 60 min.) zajęć praktycznych. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr VIII - rodzaj szkolenia:
8. Kurs kwalifikacji do prawa jazdy kat. C – dla 2 osób. Liczba godzin – 140 godzin zajęć teoretycznych i 10 godzin praktyki (godzina zajęć praktycznych 60 min). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr IX - rodzaj szkolenia:
9. Kurs małej przedsiębiorczości związany z gospodarowaniem budżetem domowym i firmowym – dla 1 grupy 10 osób - szkolenie odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Liczba godzin - 20 godzin zajęć dla grupy (godzina zajęć 60 min). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.
Zadanie częściowe nr X - rodzaj szkolenia:
10. Trening grupowy kompetencji psychospołecznych – dla 2 grup: 1 grupa 16 osób, 2 grupa 15 osób. Szkolenie odbywać się będzie w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Liczba godzin – 15 godzin zajęć dla każdej grupy – 5 spotkań po 3 godziny (godzina zajęć 60 min). Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.


W przedmiotowym postępowaniu o zamówienie publiczne do zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta na wykonanie:

Zadania częściowego nr V - rodzaj szkolenia:
5. Kurs ochrony osób i mienia – dla 4 osób. Liczba godzin (teoria i praktyka) – 245. Program powinien być zgodny z przepisami obowiązującego prawa.

W zaistniałej sytuacji na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pod nazwą: „Usługi w zakresie szkoleń zawodowych i szkoleń w dziedzinie rozwoju posobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym AKTYWNI” części obejmującej zadanie nr V z powodu nie złożenia do zamawiającego żadnej oferty na wykonanie tego zadania.

Zgodnie z art.93 ust.1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.


Ponadto zamawiający unieważnia postępowanie o zamówienie publiczne pod nazwą: „Usługi w zakresie szkoleń zawodowych i szkoleń w dziedzinie rozwoju osobistego dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie systemowym AKTYWNI” części obejmującej zadania nr II, IX i X.
Do zamawiającego wpłynęła tylko jedna oferta na wykonanie zadania częściowego nr II obejmującego kurs/szkolenie pracownik administracyjno-biurowy z rozszerzonym kursem komputerowym – dla 2 osób.
Ofertę złożył Wykonawca: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi, ul. Łąkowa 4, 90-563 Łódź Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Skierniewicach, ul. Rynek 13, 96-100 Skierniewice, za cenę 6.960 złotych.
Na realizację zadania nr II obejmującego kurs/szkolenie pracownik administracyjno-biurowy z rozszerzonym kursem komputerowym – dla 2 osób, zamawiający przeznaczył kwotę 3.400 złotych. Tak więc cena złożonej oferty na wykonanie tego zadania przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tej części. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Do zamawiającego wpłynęły dwie oferty na wykonanie zadania częściowego nr IX obejmującego kurs małej przedsiębiorczości związany z gospodarowaniem budżetem domowym i firmowym – dla 1 grupy 10 osób - szkolenie odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Liczba godzin - 20 godzin zajęć dla grupy (godzina zajęć 60 min). Ofertę złożyli Wykonawcy:
- Szeląg Łukasz Piotr prowadzący działalność gospodarczą pn. Centrum Doradztwa Reklamy Szkoleń CDRS.PL 72-300 Gryfice, ul. Dworcowa 16/6, za cenę 6.000 zł
- Natalia Radzka, Rafał Radzki prowadzący działalność gospodarczą pn. Centrum Edukacji Nowoczesnej s.c., 03-110 Warszawa, ul. Czarnocińska 31, za cenę 2.965 złotych.
Na realizację zadania nr IX obejmującego kurs małej przedsiębiorczości związany z gospodarowaniem budżetem domowym i firmowym – dla 1 grupy 10 osób - szkolenie odbywać się będzie w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach. Liczba godzin - 20 godzin zajęć dla grupy (godzina zajęć 60 min), zamawiający przeznaczył kwotę 1.000 złotych. Tak więc cena złożonych ofert na wykonanie tego zadania przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tej części. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Zgodnie z art. 93 ust.1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.


Do zamawiającego wpłynęły dwie oferty na wykonanie zadania częściowego nr X obejmującego trening grupowy kompetencji psychospołecznych – dla 2 grup: 1 grupa 16 osób, 2 grupa 15 osób. Szkolenie odbywać się będzie w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Liczba godzin – 15 godzin zajęć dla każdej grupy – 5 spotkań po 3 godziny (godzina zajęć 60 min). Ofertę złożyli Wykonawcy:
- Szeląg Łukasz Piotr prowadzący działalność gospodarczą pn. Centrum Doradztwa Reklamy Szkoleń CDRS.PL 72-300 Gryfice, ul. Dworcowa 16/6, za cenę 14.000 zł
- Aleksandra Maria Jędryszek-Geisler, prowadząca działalność gospodarczą pn. Pracownia Psychologiczno-Pedagogiczna Centrum Kursów Psychologicznych POSTERUS Aleksandra Jędryszek-Geisler, 83-110 Tczew, ul. Kołłątaja 2A/2, za cenę 1.905 złotych.
Na realizację zadania nr X obejmującego Trening grupowy kompetencji psychospołecznych – dla 2 grup: 1 grupa 16 osób, 2 grupa 15 osób. Szkolenie odbywać się będzie w sali Starostwa Powiatowego w Skierniewicach. Liczba godzin – 15 godzin zajęć dla każdej grupy – 5 spotkań po 3 godziny (godzina zajęć 60 min). zamawiający przeznaczył kwotę 1.600 złotych. Tak więc cena złożonych ofert na wykonanie tego zadania przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w tej części. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Zgodnie z art. 93 ust.1 pkt 4 ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Prosimy o bezzwłoczne potwierdzenie faksem otrzymania niniejszego pisma.

Zapytanie ofertowe

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]Zapytanie ofertowe


W związku z realizacją Projektu „Aktywni” realizowanego w ramach Poddziałania 7.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie” Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Skierniewicach zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty na usługę transportową
- dowóz 20 osób (15 niepełnosprawnych, w tym 1 osoba na wózku inwalidzkim oraz ich 5 opiekunów) na turnus rehabilitacyjny ze Skierniewic do miejscowości Dziwnówek, który rozpoczyna się śniadaniem w dniu 6 sierpnia 2011 r. oraz na powrót z turnusu kończącego się kolacją w dniu 19 sierpnia 2011 r.
Autokar powinien posiadać: klimatyzację, WC.
Mile widziane na wyposażeniu autokaru wideo, bufet herbaciano-kawowy.

NALEŻY PODAĆ CENĘ BRUTTO ZA USŁUGĘ.

Do oferty należy dołączyć ksero dokumentów :

- uprawniających do przewozu osób
- aktualne badania techniczne samochodu
- aktualne ubezpieczenie NW.Niniejsze zapytanie nie stanowi oferty zawarcia umowy w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma na celu wyłącznie rozeznanie rynku w zakresie cen.


Oferty prosimy nadsyłać do dnia 24.05.2011 r. – najlepiej pocztą na adres:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Konstytucji 3-go Maja 6
96-100 Skierniewice

tel.: tel. (46) 833-45-14, (46) 834-59-45
fax (46) 834-59-47, kom. 0 691 699 199
lub e-mail: efspcpr@powiat-skierniewice.pl,
soc@powiat-skierniewice.pl,
pcpr@powiat-skierniewice.pl

Plakat PCPR

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]

PLAKAT

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]


Start projektu

Newsy
[Rozmiar: 90658 bajtów]


Wygenerowano w sekund: 0.08
984,957 unikalne wizyty